Aktualności

projektu "Ucz się u mistrza"

Znak drogowy - trójkąt ostrzegawczy

Brak bonów na uczenie u mistrza

Uwaga przedsiębiorcy, zainteresowani uczeniem w miejscu pracy. Skończyła się pula bonów na usługi w projekcie. Kolejne zgłoszenia będą rozpatrywane w miarę rozliczania podpisanych umów.

twarz kobiety z rozwianymi różowymi włosami

Dostawcy usług w projekcie „Ucz się u mistrza”

45 przedsiębiorców z branż: kosmetycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej i hotelarskiej oferuje swoje usługi uczenia w miejscu pracy w projekcie „Ucz się u mistrza”. Zobaczcie, u kogo możecie się uczyć.

zbliżenie na niebieskie oko kobiety o blond włosach

Trendy w uczeniu dorosłych

Zapraszamy na konferencję „Trendy w uczeniu dorosłych”, która odbędzie się 7 grudnia. Jest to coroczne wydarzenie związane ze Światowym Dniem Jakości, który w Małopolsce obchodzimy propagując jakość w edukacji.

Czarnobiały rysunek przedstawiający cztery obrazki, ułożone w kwadrat. Na nich bohaterowie filmu Gwiezdne wojny: Yoda z chochlą i w czapce kucharskiej, Lord Vader z suszarką i nożyczkami, Obi Wan Kenobi ze szminką i Ahsoka Tano z poduszką i miotełką do ścierania kurzu.

Przedłużenie projektu „Ucz się u mistrza”

Dobra wiadomość dla Dostawców usług i Klientów korzystających z dofinansowania w projekcie. Usługi uczenia w miejscu pracy będzie można realizować i w nich uczestniczyć do 30 kwietnia 2023 roku.

kobieta z niebiesko-żółtymi włosami i ekstrawaganckim makijażem podpiera twarz dłońmi

Zmiana regulaminu projektu „Ucz się u mistrza”

Ważna informacja dla Dostawców usług uczenia w miejscu pracy i Klientów korzystających z bonów na te usługi. Regulamin pozwala teraz na przywrócenie terminów obowiązujących w projekcie na wniosek przedsiębiorcy.

Młody mężczyzna w niebieskiej koszuli ma przed sobą laptop. Na ekranie laptopa kobieta prowadzi wykład.

Jak uczyć osoby dorosłe – warsztaty dla mistrzów

11 i 12 września zapraszamy na kolejną edycję warsztatów z zakresu uczenia osób dorosłych. Są one adresowane do mistrzów przygotowujących się do realizowania usług w projekcie "Ucz się u mistrza".