Aktualności

projektu "Ucz się u mistrza"

Zbliżenie na ręce kobiety, która trzyma pędzel kosmetyczny i szminkę. W tle otwarta kosmetyczka

Ostatni miesiąc uczenia w miejscu pracy

Kwiecień jest ostatnim miesiącem, w którym można realizować usługi uczenia w miejscu pracy. Bardzo prosimy przedsiębiorców zaangażowanych w projekt „Ucz się u mistrza” o przestrzeganie kilku zasad.

tył głowy kobiety z długimi kasztanowymi włosami, której robiona jest fryzura

Szybko wykorzystaj bony

Tylko do 30 kwietnia można wykorzystać bony w projekcie "Ucz się u mistrza". Przedsiębiorców, którzy teraz podpisują umowy o dofinansowanie uczenia w miejscu pracy, prosimy o szybkie zapisywanie się do wybranych mistrzów.

kobieca dłoń z białymi długimi paznokciami i bransoletkami na przegubie zaciska białą piłkę

Koniec rekrutacji w projekcie

1 marca kończy się rekrutacja w projekcie "Ucz się u mistrza". W związku z tym będą rozpatrywane formularze zgłoszeniowe, które wpłyną do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie do 28 lutego do godziny 23.59.

Znak drogowy - trójkąt ostrzegawczy

Na ma już bonów na uczenie u mistrza

Uwaga przedsiębiorcy, zainteresowani uczeniem w miejscu pracy. Skończyła się pula bonów na usługi w projekcie. Kolejne zgłoszenia będą rozpatrywane w miarę rozliczania podpisanych umów.

twarz kobiety z rozwianymi różowymi włosami

Dostawcy usług w projekcie „Ucz się u mistrza”

45 przedsiębiorców z branż: kosmetycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej i hotelarskiej oferuje swoje usługi uczenia w miejscu pracy w projekcie „Ucz się u mistrza”. Zobaczcie, u kogo możecie się uczyć.

zbliżenie na niebieskie oko kobiety o blond włosach

Trendy w uczeniu dorosłych

Zapraszamy na konferencję „Trendy w uczeniu dorosłych”, która odbędzie się 7 grudnia. Jest to coroczne wydarzenie związane ze Światowym Dniem Jakości, który w Małopolsce obchodzimy propagując jakość w edukacji.