Kobieta w szlafroku przykłada suszarkę do głowy jak pistolet. Strumień powietrza zawiewa jej włosy w kierunku przeciwnym do suszarki. Włosy zasłaniają twarz.

Usługi uczenia w miejscu pracy za bony

Zapraszamy mikro-, małych, średnich przedsiębiorców oraz osoby prowadzące działalność na własny rachunek w Małopolsce do korzystania z usług uczenia w miejscu pracy w projekcie „Ucz się u mistrza”. Jeden przedsiębiorca może otrzymać do 14 400 zł wsparcia na ten cel.

Do wyboru przedsiębiorców z branży beauty są:

  • 64 usługi z zakresu kosmetyki,
  • 38 usług z zakresu fryzjerstwa.

Wszystkie usługi można znaleźć w wyszukiwarce na naszej stronie internetowej.

Warto korzystać z usług uczenia w miejscu pracy. Dzięki nim zdobywa się lub poszerza umiejętności zawodowe pod okiem innego przedsiębiorcy z branży w relacji 1 na 1 w rzeczywistych warunkach pracy. Ucząc się można obserwować mistrza przy pracy oraz spróbować „jak to się robi” pod jego okiem.

W projekcie „Ucz się u mistrza” za usługi uczenia w miejscu pracy przedsiębiorca płaci bonami, które wcześniej zamówi. Jeden przedsiębiorca może ubiegać się o maksymalnie 180 bonów, a na uczenie jednego pracownika (lub siebie) może wydać nie więcej niż 120 bonów. Dofinansowanie wynosi 80% wartości zamówionych bonów. 20% wartości zamówionych bonów to wkład własny przedsiębiorcy.

Więcej informacji na temat dofinansowania w projekcie można znaleźć w artykule na naszej stronie internetowej.

Bony można zamówić wypełniając formularz zgłoszeniowy do projektu na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.